Vypsání referenda

o přijetí či nepřijeti EURO

Tato stránka je věnována všem, kteří nás zaplavili svými dotazy a obrátili na nás svou důvěru. Jako zapsaný spolek Česko proti bídě, z.s., chceme být tím místem, kde máte možnost dozvědět se více o tématech, která vás zajímají. Jedním takovým tématem je otázka přijetí či nepřijetí EURA.

Naše země stojí před důležitým rozhodnutím a právě nyní máte možnost přispět do rozhodovacího procesu. Strana PRO – Právo Respekt Odbornost takovouto petici připravila.

Více se dozvíte níže.

Chcete ovlivnit budoucnost naší země?

Chcete mít možnost ovlivnit osud své země a všechno to pomocí jedné jediné petice? Věříme, že každý jednotlivec má moc změnit svět kolem sebe a teď je ten správný čas to prokázat.

Představte si, že bychom společně mohli přinést změnu ve velkém. Vaše jméno by mohlo být na samotném začátku jednoho historického okamžiku, který by ovlivnil osud celého národa. Naše petice „Vypsání referenda o přijetí společné evropské měny EURO“ je příležitostí, která se naskýtá právě teď.

Společně můžeme ukázat, že jsme jednotná síla, která dosáhne vypsání referenda. Nezáleží na tom, zda jste ekonomickým expertem, politikem nebo běžným občanem. Váš hlas má hodnotu.

Podepsané petice prosím zasílejte obyčejně (ne doporučeně)  na adresu:
Právo Respekt Odbornost
Povltavská 829/36a
171 00 Praha 

Petice - Vypsání referenda o přijetí společné evropské měny EURO

Stálé petiční místo

Představte si, že máte moc spojit lidi a inspirovat změnu. Představte si, že můžete založit petiční místo, které bude tímto katalyzátorem. Máte vše, co potřebujete, abyste tuto vizi proměnili ve skutečnost.

Nadechněte se, pojďme tuto cestu společně. 

Vaše cesta začíná teď!

Každá malá pomoc hraje velkou roli v naplňování našich cílů. Každá koruna se počítá a stává se stavebním kamenem pro boj proti bídě/vládě.